qnetworks-logo

BIDI SFP

138 kr

Form: BIDI SFP | Hastighet: 1.25G | Våglängd: 1550/1310nm | Avstånd: 40KM | Temp område: 0~70 | Source: DFB+PIN

Beskrivning

Form: BIDI SFP | Hastighet: 1.25G | Våglängd: 1550/1310nm | Avstånd: 40KM | Temp område: 0~70 | Source: DFB+PIN

Recensioner

Det finns inga recensioner än.

Bli först med att recensera ”BIDI SFP”

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

brown round cookie on white surface
Vi använder kakor!

Vi vill att ditt besök på sidan ska bli så bra som möjligt. Här kan du läsa om vad vi sparar.