qnetworks-logo

QSFP+ AOC

2613 kr

Form: QSFP+ AOC | Hastighet: 40G-10G | Våglängd: OM3 | Avstånd: 10M | Temp område: 0~70 | Source: Optical cable

Beskrivning

10M

Recensioner

Det finns inga recensioner än.

Bli först med att recensera ”QSFP+ AOC”

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

brown round cookie on white surface
Vi använder kakor!

Vi vill att ditt besök på sidan ska bli så bra som möjligt. Här kan du läsa om vad vi sparar.