qnetworks-logo

10G

715 kr

Form: 10G | Hastighet: 1270/1330nm | Våglängd: 20KM | Avstånd: XFP BIDI | Temp område: 0~70 | Source: DFB+PIN

Beskrivning

Form: 10G | Hastighet: 1270/1330nm | Våglängd: 20KM | Avstånd: XFP BIDI | Temp område: 0~70 | Source: DFB+PIN

Recensioner

Det finns inga recensioner än.

Bli först med att recensera ”10G”

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

brown round cookie on white surface
Vi använder kakor!

Vi vill att ditt besök på sidan ska bli så bra som möjligt. Här kan du läsa om vad vi sparar.